Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Niech ktoś powie co robić by nie iść do wojska

Temat postu: Niech ktoś powie co robić by nie iść do wojska
PostWysłany: Piątek, 1 Luty 2008, 14:32 
Niech mi ktoś doradzi co robić. Mam troche nie równo pod kopułą czy to wystarczy. byłem na komisji i nic nie zauważyli. poradźcie coś choremu człowiekowi. :|

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Niech ktoś powie co robić by nie iść do wojska
PostWysłany: Sobota, 2 Luty 2008, 01:21 
jesli jestes chory to nie ma problemu, może nie wiesz że jesteś chory, jak ten koleś co gadał wczesniej. Najpierw idz do specjalisty na badania to moze ci cos znajdzie o czym nie wiesz.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Niedziela, 3 Luty 2008, 16:01 
Mnie się udało. Nie wiedziałem, ze jestem chory. Na komisji przyczepili się do mojej obrączki na palcu. Baba gadała, taki młody a już ma żonę, a ja tylko kręciłem tą plastikową czerwoną obrączkę i mówiłem że nie mam żony ale bardzo bym chciał. Baba poszła i gadała coś lekarzowi na ucho a ten wysłał mnie do psychiatry. Trwało to ze trzy tygodnie zanim do niego trafiłem. Pytał mnie co słychać, a ja mu mówiłem o swoim życiu, że jest zatruta woda w kranie i dosypują do niej środki usypiające żeby ludzie byli spokojni i nie fikali, że ja to widzę a inni są ślepi i piją tą wodę i to sprawia że są posłuszni i tego nie widzą. Nie mogłem się skupić u tego psychiatry, denerwowałem się i wyłamywałem palce u rąk. Irytował mnie pytaniami i nie mogłem patrzeć mu w oczy, patrzyłem wszędzie tylko nie na niego. Nogi z nerwów drgały ni cały czas, a on ciągle pytał o tą zatrutą wodę i tych ludzi. Po kilku wizytach ogryzłem z nerwów paznokcie u rąk. W końcu stwierdził że mam psychozę i wystawił mi opinię którą przekazał do komisji. Okazało się że jestem bardzo chory i nie mogę iść do wojska. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że mam taką poważną chorobę. Tak bardzo żałuję, że nie mogę wsiąść do czołgu i bronić ojczyzny albo jechać na misję pokojową. Moja krzywda jest tym większa, że lekarz stwierdził, że jestem trwale niezdolny do służby wojskowej. Teraz jem tabletki i już mogę trochę zerkać na twarz lekarza. :g1 :g1 :g1 :!!

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 6 Luty 2008, 16:13 
W głowach się wam poprzewracało. Ja za komuny rzygałem żółcią i srałem krwią i do wojska musiałem iść i dymać na okręcie podwodnym przez trzy lata.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 6 Luty 2008, 18:57 
Ja mam dobry sposób na wojsko. Mój przyjaciel dostał bilet i zrobiliśmy akcję na dworcu kolejowym. Byłem ja, on i jego dziewczyna. Rozpaczał na cały dworzec że wojsko nie dla niego, że ją kocha i nie zostawi, wszyscy widzieli. Wyszedł do kibla i powiesił się na klamce od okienka. Oczywiście na niby. Odcisnął sobie grubym sznurem ślad na szyi a ja wpadłem do kibla i niby go odciąłem. Jego laska wezwała pogotowie. Przyjechali ale wcale nie prędko. Na szyje założyli mu fajny plastikowy kołnierzyk i zabrali do wariatkowa. Tak zamiast do wojska trafił na cztery tygodnie do szpitala. Tam się jeszcze pobił z wariatami którzy tam byli chyba na stałe i stwierdzili że jest niepoczytalny. No i z głowy. Tylko jak chcesz to zrobić, to nie wieszaj się naprawdę i jak będziesz sobie robił ten ślad na szyi, to uważaj na tętnice szyjne. Jak sobie za mocno zaciśniesz, to zdechniesz i pogotowie nie pomoże, ale do woja i tak nie pójdziesz. :z! :z! :z!

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 6 Luty 2008, 22:46 
Zrobie to, ale boje sie nie o tętnice i niedokrwienie mozgu, ale ze ci z pogotowia wstrzykną mi pawulon. Jak sie zabezpieczyć :?: Co robić :?:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Czwartek, 7 Luty 2008, 01:36 
Awatar użytkownika

Nie bierz leków i nie daj sobie zrobić zastrzyku. Na siłę ci nie zrobią a tym bardziej wezmą do psychiatryka.
Im bardziej się opierasz tym lepiej, pomyślą że jesteś zdrowo walnięty.
Ja już byłem w wojsku i sobie przegryzłem żyły ale tylko w jednej ręce zdążyłem. Wzięli mnie do szpitala a tam jak zobaczyłem szafkę szklaną z lekami, to się na nią rzuciłem a siostrzyczki i lekarz na mnie. Szafka sie potrzaskała i rozsypały się leki a ja je z podłogi zbierałem i żarłem co się da i ile się da. Wyrywali mi ale i tak zeżarłem kilka garści. Od razu wzięli mnie na płukanie żołądka a później do psychiatryka. Mój dalszy pobyt w wojsku był już tylko formalnością.
Ukrywali mnie przed innymi tak jakbym mógł kogoś zarazić. To trwało jeszcze dwa miesiące i byłem w domu.
Buehehe :lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Czwartek, 7 Luty 2008, 15:58 
Tylko nie świruj tak jak jeden pacjent. Jak badali wzrok to udawał ślepego. Lekarz cienkim drewnianym patykiem pokazywał litery na planszy. Co najechał na literę to pacjent mówił nie widzę. lekarz najechał patykiem na największą literę na planszy nic nie mówiąc, litera była ze dwadzieścia razy grubsza od patyka i pacjent powiedział nie widzę. I już po zawodach, nie widział litery ale widział cienki patyk, dobre co. Bądź czujny i inni też.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Czwartek, 7 Luty 2008, 21:26 
Można zrobić tak jak ten co go dzisiaj w tv pokazywali. Nawbijał sobie wielkich śrub koło kręgosłupa i jeszcze uciekł ze szpitala. Przesadził, bo i bez tego by go u czubków zamknęli. Mówili że trafi do kompani, tylko po co w wojsku idiota i to prawdziwy. Chyba że tam sami jak on. :lol: :lol: :lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 13 Luty 2008, 00:40 
mam pytanie-mój znajomy wyjechał do Anglii do pracy i nie uregulował tu sprawy z wojskiem.chciał przyjechać w czerwcu do Polski na urlop,ale nie wie czy będzie mógł wrócić do UK.Może ktoś wie coś na ten temat??proszę o jakieś komentarze:)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Czwartek, 21 Luty 2008, 01:31 
nie ma sie co martwic, w polskim wojsku niedlugo beda sluzyc dinozaury, czytalem na stronie http://www.dinozaury.jpn.pl

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 19:07 
Myślę że nie ma problemów z powrotem do angli ale najlepiej niech skonsultuje sie ze specjalistą od takich spraw.A z resztą wojsko nie straszne jest hoć to było by ch***we jeżeli by nie mógł wrócić spowrotem do kraju :twisted:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 2 Kwiecień 2008, 11:29 
Witam mam pytanie przyszło mi coś z wku i jak byłem na komisji dostalem kategorie A ale mam wyrostek i przepukline,czy z tym nie wezmą do wojska???co zrobic zeby nie wzieli??czekam na pomoc

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 2 Kwiecień 2008, 13:34 
napisz do wku wniosek o zmiane kategorii , ale i tak cie wezma tylko na zaplecze

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 2 Kwiecień 2008, 18:36 
kolego napisz gg jak mozesz tyo poklikamy bo ty chyba czaisz ten temat.a mam kilka pytań do ciebie.I myslełem na opieka swojej babci ma juz 80 lat czy to cos da napisz gg.Pozdrawiam cie

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 16 Kwiecień 2008, 12:10 
A jak ktos ma zone i dziecko i jest jedynym zywicielem rodziny to biora do woja ?? niech mi ktos szybciutko odpowie

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Czwartek, 17 Kwiecień 2008, 18:58 
Nie

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Czwartek, 17 Kwiecień 2008, 19:59 
TAK

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Sobota, 19 Kwiecień 2008, 03:05 

witam man problem mam28 lat i zaczeli mi slac zaproszenia do armii przyslali mi jakos miesiac temu ale zaraz zalatwilem sobie szkole i wyslalem im ze sie ucze ale data podjecia nauki byla w kwietniu i wczoraj przyszedl znowu polecomy list i co mam zrobic poradcie mi cos moga mnie wziac jak sie ucze pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Sobota, 19 Kwiecień 2008, 09:39 
miałem atak padaczki lekki czy mogą mnie wziąsc do wojska czy moge sie odwołac do komisji lekarskiej czy raczej to nie ma sensu??

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Niedziela, 20 Kwiecień 2008, 05:12 

Jak masz udokumentowany atak padaczki,to nic tylko zlozyc wniosek do Wojskowego Komendanta Uzupelnien o skierowanie na komisje lekarska, i na podstawie tych dokumentow kategorie powinni ci zmienic. A jak papierkow brak,to znaczy ze jestes zdrowy (teoretycznie) i nici z wylgania sie.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Niedziela, 20 Kwiecień 2008, 22:07 
Mam pytanko 23 kwietnia mam komisje wojskowa i znajac zycie przyznaja mi kategorie A poniewaz jestem zdrowy gram w pilke itd.. I mam pytanko z tego co sie dowiadywalem przyjecia do szkoly zaocznej sa od 1 maja ( znalazlem taka szkole) I mam pytanko jak pojde na komisje wojskowa dadza mi kategorie itd.. to po jakim czasie przychodzi wezwanie do Woja??? i wtedy jak przyjdzie wezwanie zaniose papierek ze sie ucze to jak myslicie przejdzie to??? Prosil bym o powazne odpowiedz;)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Niedziela, 20 Kwiecień 2008, 23:24 

witam man problem mam28 lat i zaczeli mi slac zaproszenia do armii przyslali mi jakos miesiac temu ale zaraz zalatwilem sobie szkole i wyslalem im ze sie ucze ale data podjecia nauki byla w kwietniu i wczoraj przyszedl znowu polecomy list i co mam zrobic poradcie mi cos moga mnie wziac jak sie ucze prosze o jakas odpowiedz pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Środa, 23 Kwiecień 2008, 01:17 
ja na twoim miejscu bym sie zaszyl i nie bawil z tymi idiotami w koty sroty i te ich inne glupoty. jestes za stary na te idiotyzmy. wyjedz gdzies nim sprawy przycichna. c ja i tak bede swirowal bo nam na to jeszcze czas i checi

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: Sobota, 26 Kwiecień 2008, 00:24 
moja kochana siostra poinformowala mnie ze dwa tygodnie temu wku przyslalo wezwanie po bilecik jakims dziwnym trafem nie jest polecony wiec to tak jak bym go nie dostaj prawda? niestety siedze we wloszech a marzy mi sie powrot do kraju chamy nie dali mi nawet szkoly zalatwic i powiem wam szczeze ze chyba odbebnie swoje tak mi sie teskni pewnie myslicie ze jestem glupi albo swirniety bo chcem isc do armii i choc uwazam ze kazdy z nas powinien tam pojsc to jeszcze nie zdobylem sie na odwage by tam zawitac podobno to wielka przygoda i 9 mc za plotem na kompanii szkoda zycia ? 9mc z zycia wyjete pozdro

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość