Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wojsko i "Wyjazd za granicę.."

Temat postu: Wojsko i "Wyjazd za granicę.."
PostWysłany: Niedziela, 21 Wrzesień 2008, 17:03 
Witam.

Ukończyłem w tym roku LO i zdałem maturę i chcę sobie zrobić rok przerwy na zarobienie trochę pieniędzy i odpoczęcia od "stresów" związanych z nauką. Nie chce iść także do wojska i chciałbym uniknąć później problemów z prawem. Do WKU byłem pierwszy raz wezwany 10.10.2007

Myślę o zgłoszeniu tymczasowego pobytu za granicą na okres 12 miesięcy, tylko że nie wiem dokładnie kiedy i czy w ogóle gdzieś wyjadę. Więc mam kilka pytań.

1. Czy ktoś sprawdza czy jestem poza granicą kraju?
2. Czy mogę podejmować jakiekolwiek "akcje"na terenie kraju np. mam egzamin na prawo jazdy 3 października, czy potem nie będę miał jakichś problemów z odebraniem dokumentu, przez to że jestem wymeldowany lub czy mogę podejmować legalną pracę na terenie polski poza miejscem zamieszkania?
3. Czy są jakieś lepsze sposoby uniknięcia na okres 12 miesięcy.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Wojsko i "Wyjazd za granicę.."
PostWysłany: Poniedziałek, 22 Wrzesień 2008, 21:29 
cześć, napisz odwołanie ze względu na własne sprawy osobiste i napisz tam jak najwięcej ile możesz i pismo osobiście złóż w WKU, odroczenie od 3 do 12 miesięcy ale to tylko jednorazowo, rozpatrzenie przychodzi za ok 2-3 miechów a wmiędzyczasie zapisz się do szkoły ja tak zrobiłem i przeszło bez problemu, te pisma składasz jakimś tam pracownikom WKU nie wojskowym więc nikt cię nie opieprzy więc pod żadnym pozorem nie wchodź do tajemniczej sali z których poborowi wychodzą bardziej sztywni jak weszli

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość