Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 

Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.

 Temat postu: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Wtorek, 12 Luty 2008, 00:33 
Kto mi powie co robić by nie iść do woja. Nie chce do psychiatry bo chcę mieć odpowiedzialną prace i muszę mieć papiery OK :!:
:!: :!: :!:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Wtorek, 12 Luty 2008, 18:14 
to utnij sobie stope jak radzi ten gosc na stronie internetowej :lol: :lol: :lol:


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Wtorek, 12 Luty 2008, 21:13 
Jeśli się jeszcze uczysz to masz szanse a jak nie to jedyna słuszną radą jest poszukać jakiejś szkoły policelanej, gdzie Cię jeszcze przyjmą. Zapłacisz i dostajesz kwit, idziesz z nim do WKU i spokój do czasu
aż Cię skreślą. Ale to po wakacjach, a do tego czasu unikaj kontaktu z WKU, nie odbieraj listów poleconych. Za dwa lata mogą cię pocałować w D. :cz1


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Poniedziałek, 18 Luty 2008, 10:50 
Projekt ustawy o powszechnym obowiązku do służby nie zawiera ani słowa o tym, że w 2010 nie będzie armii z poboru. PO oszukuje - lepiej sprawdź ten temat. Ustawa przewiduje natomiast USPRAWNIENIE poboru. Tak więc następne oszustwo medialne... USTAWA o zmianie ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej: http://www.biuletyn.mon.gov.pl/?idstrona=23


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Czwartek, 21 Luty 2008, 15:47 
witam. właśnie przyszedł do mnie świstek z wku i nie odebrałem.tylko mam pytanko jeśli nie bede odbierał to mogą przyjechać do mnie???jakieś chłopy z wojska????i jeśli sie gdzieś ztrudnie to co wtedy ??wezmą mnie ???i dlaczego jeśli nie bede odbierał tych listów z wku to za 2lata bede miał spokójó?????proszę o szybką odpowiedz.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 23:56 
Wezmą cie czy tego chcesz czy nie :02: !!!masz przejebane!
PS:nie schulaj sie po mydło tylko kucaj.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Piątek, 22 Luty 2008, 23:59 
Ja jak byłem w wojsku to raz zapomniałem żeby sie nie schylać no i sie schyliłem.....
Do tej pory mam.....rozepchany odbyt....


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Piątek, 7 Marzec 2008, 02:57 
jak tak patrzę co piszecie to aż mi się flaki przewracają... banda debili pisze jak to ich w pupę posuwali... zastanówcie się co piszecie. zamiast pisać na temat to pier****licie bzdury jak potłuczeni. ŻENADA!!!


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Środa, 28 Maj 2008, 01:46 
ach mario , jak ladnie piszesz w /pupe/ z ciebie to musi byc piekna i wrazliwa mezczyzna


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Poniedziałek, 2 Czerwiec 2008, 14:31 
tacy jak wy maja dobrze bo wojsko nie ma dla takich miejsca


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Środa, 18 Czerwiec 2008, 23:44 
wy debile w wojsku jest fajnie a teraz jeszcze fajniej bo som rużne misje do cieplyh krajuf i morzna se poszczelac do ludzi i nie wsadzaja za to do paki tylko jestes bochaterem


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Czwartek, 3 Lipiec 2008, 19:43 
ja bym se postszelal do ludzi ale za pieniondze a nie zadarmohe i hcem poczekac asz wojsko bendzie zawodowe a teras nie chcem isc do wojska bes pieniendzy. za darmohe nie bende latol po poligonie. ićta na zawodowego ja tak zrobiem. niech mi placom jak chcom zebym zabijal.


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Czwartek, 3 Lipiec 2008, 23:01 
Cytuj:
Kto mi powie co robić by nie iść do woja. Nie chce do psychiatry bo chcę mieć odpowiedzialną prace i muszę mieć papiery OK :!:
:!: :!: :!:

kolego możesz złożyć podanie o służbę zastępczą jeżeli Cie to interesuje(nawet możesz sam ustalić gdzie ją odbędziesz - może to być nawet katolickie caritas). Tylko że służba zastępcza trwa 2 lata i płaci państwo 640zł na miesiąc. Podanie o przydzielenie takie służby składa sie do wku nawet jeżeli już przyjąłeś bilet i jestes po badaniach- muszą przyjąć. Służbe możesz wywalczyc prosta sprawa ale czy zostaniesz skierowany do jej odbycia szansa 30%. Chyba że sam bedziesz sie o to starał. Jeszcze jdedna sprawa ZA UNIKANIE WOJA DO 3 LAT WIEZIENIA I GRZYWNA, ZA UNIKANIE SłUżBY ZASTęPCZEJ KARA GRZYWNEJ DO 500Zł ALBO CZYN SPOłECZNY OKOLO 3MC W SWOIM MIESCIE po dobyci jakiejkolwiek z tych kar nie wezmą Cie ani do woja ani na służbę zastępczą.
Kolejny sposób to być chorym na coś co jest na liście chorób w WKU które nie dopuszcza do odbycia służby. Nie jestem pewien ale chyba alergia teraz tez się w to wlicza praktycznie co drugi polak ją ma.
No i najprosciejszy to szkoła możesz złozyc papiery do szkoły nie mając swista że sie uczysz idziesz do WKU i mówisz że złożyłes papiery do jakiejś szkoły i czekasz na przyjęcie. Na pewno będą ci wpierali że unikasz woja itd i bedą sie chcieli przkonac zebyś podpisał cos ale niestety prawo jest po twojej stronie możesz im powiedziec "mam was w dupie i wychodze" nic ci nie zrobią ale papier po przyjęciu bedziesz musiał doniesc.
Ja uniknąłem woja w prosty sposób zostałem ukarany przez sąd za unikanie służby zastępczej karą 200zł teraz jak już jestem karany to nie moge żadnej ze służb odbywać tak na marginesie strasznie mi przykro z tego powodu ;p.
LUDZIE JEST 1000 SPOSOBóW NA UNIKNIECIE WOJA WYSTARCZY POMYSLEC
POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYM KTÓRZY NIE POSZLI DO WOJA CIAO!!


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Lipiec 2008, 15:17 
za unikanie sluzby jest 2 lata a nie 3 a pozniej musisz odsluzyc i tak swoje w jednostce o zaostrzonym rygorze a co do nie odbierania poleconych to po ktoryms razie wku kieruje sprawe do prokuratury o sciganie a co do zawodowego wojska to dotyczy ono tylko tych co beda szli do rejstracji w tym czasie co bedzie zawodowe a my wszyscy co juz bylismy do rejstracji bedziemy musieli odsluzyc i to jest pewne bo w tamtym tyg bylo o tym w tvn albo na polsacie we wiadomosciach i byly nawet wywiady z kolesiami co maja 30 lat i teraz se sluza...........ogolnie prze......popaprane


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Środa, 23 Lipiec 2008, 13:25 
wie ktos moze czy studium policealne daje odroczke od woja. bo mam 21 lat i jescze nie czas mi woja. prosze o pomoc w tej sprawie bo nawet nie mam do kogo sie zglosic


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Środa, 20 Sierpień 2008, 20:43 
pewnie , ze daje . kazda szkola odroczy wojsko


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Poniedziałek, 29 Wrzesień 2008, 08:56 
a czy jak sie ucze w pracy to to tesz odraczza wojsko ?


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: Re: Nie chcę iść do wojska, nie chcę świrować.
PostWysłany: Wtorek, 14 Październik 2008, 11:06 
to sie bedziesz teraz dalej uczył w wojsku


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
 Temat postu: poborowych do reportażu TV
PostWysłany: Środa, 29 Październik 2008, 12:22 
Witam!

Do reportażu TV!
Poszukuję osób, które dostały wezwanie do wojska, które mają swoje życie, rodziny, pracę i wojsko to dla nich strata czasu!
Bardzo prosze o pilny kontakt!
darkcristal1@poczta.onet.pl


Góra
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  

cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group phpBB3.pl
Style desing JPN © 2010 jpn.pl